Hakkımızda

2014-2015 yılında açılmış olan Safrangold F Pansiyonu ve Safrangold  M Pansiyonu olarak 2 şubesiyle Karabük’te hizmet hayatına başlayan Safrangold Pansiyon ilk yılını bitirmiş olmanın gururu ve tecrübesini siz müsterilerimizle birlike yaşamaktan gurur duyar. Karabük’ün öğrenci semti olan 100. yıl mahallesinde yer alan pansiyonumuz Toplam 200 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.

  • Özel denetim altında, en son standartlara uygun, inşa edilmiştir.
  • Dairelerimizde; , internet, , duşa kabin,çalışma masası ve sandalyesi,kilitli elbise dolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur.
  • Pansiyonumuz güvenlik kamera sistemleri ile donatılmıştır.
  • Her dairede mutfak,çamaşır makinası,buzdolabı bulunmaktadır
  • Yemekhanemizde deneyimli aşçılarımızın hazırladığı kahvaltı ve akşam yemeği, Cafeterya,   asansör ile kusursuz hizmet vermektedir.

Safrangold   Pansiyonlarının düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, güvenliğini, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, müşterilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmelerimizi gelip görmenizde fayda vardır.SAFRANGOLD Pansiyon Safranbolu muzu ziyaret etmek isteyen müşterilerimiz için ekonomik apart otel statüsünde çalışmaktadır.Tesisimiz booking.com,ets tur,otelz,hotels ve odamax tur firmalar ile çalışmaktadır.